MONTAJ
MONTAJ YAPILAN ASANSÖR TÜRLERİ

-Şahıs asansörleri,
-Yük asansörleri,
-Araç asansörleri,
-Sedye ve engelli asansörleri,
-Villa asansörleri,
-Yemek (monşarj) asansörleri

Tesisi tamamlanan 1000'den fazla Elges marka asansör, her gün on binlerce kişiyi, tonlarca yükü, butonuna dokunulan katlara güvenle ulaştırmaktadır.

Elges Asansör markasıyla montajı tamamlanmış; konutlar, iş merkezleri, kamu ve özel kuruluş binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri, rezidanslar, oteller ve villalarda şahıs asansörleri; üretim ve hizmetin yer aldığı işyerlerinde yük asansörleri; katlı otoparklar, iş merkezleri ve apartmanlarda araç asansörleri; dubleks, tripleks, fourleks yapılara villa asansörleri; hastanelerde sedye ve engelli asansörleri; otel, restoran ve villalarda yemek asansörleri kuruldukları günden beri aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir.

Elges Asansör, ihtiyaç duyulan asansör türünün, montaj yapılacak bina mimarisine, öngörülen kullanım yoğunluğuna ve amacına uygun şekilde projelendirilmesi de dâhil tüm sürecin sorumluluğunu marka garantisi altında sunmaktadır.

Elges Asansör’ün imalat ve montaj ilkesi; onaylanan proje çerçevesinde, en kaliteli malzeme ve son teknoloji cihazları kullanarak, estetik, ekonomik, sağlam, konforlu ve yüksek güvenlik standartlarını maksimum düzeyde uyguladığı asansörü, en kısa süre içinde tamamlamaktır.

Montajı tamamlanan asansörler, resmi son kontroller ve uygunluk belgeli ruhsatıyla birlikte, Elges Asansör imzası ve garantisiyle son kullanıcıya teslim edilmektedir.