KALİTE POLİTİKAMIZ

-Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uyarak çalışmak,
-Kaliteli imalat, montaj ve hizmet anlayışı içerisindecan ve mal güvenliğiyle birlikte müşteri memnuniyetini üstün tutmak,
-Gerekli eğitimlerle şirket çalışanlarının üretim ve hizmet bilincini sürekli geliştirmek,
-Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamak, en etkili çözümü üretmek,
-Şirket içerisinde etkili iletişimi ve takım ruhunu sürekli kılmak,
-Kalite anlayışını, gelişebilir ve genişleyebilir bir olgu olarak kabul etmek.

1961 yılında başlayan sektör yolculuğumuza, 1989 yılından bu yana ELGES ASANSÖR markasıyla devam etmekteyiz.

Markamız gücünü; onlarca yıllık teknik tecrübe ve ticari dürüstlüğünden, milyonları aşan kullanıcının güveni ve memnuniyetinden almaktadır.

İzmir merkezli Elges Asansör, çevre iller başta olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde, ihtiyaç duyulan her asansör türünü başarıyla uygulamakta, servis ve bakım ağını büyütmeye devam etmektedir.

Montaj, revizyon, arıza ve bakım servisinde üstün teknik bilgi, yüksek estetik anlayış ve kaliteli müşteri ilişkileri misyonuyla öne çıkan Elges Asansör lider marka olma yolunda ilerlemektedir.

“Kalite ayrıcalık değil haktır” ilkesiyle kurulan ve o günden bu yana imalatını ve montajını yaptığı asansörlerin hala kusursuz çalışıyor olması, Elges Asansör’ü “hep daha iyisi için çalışmaya” itmektedir.

İhtiyaç duyulan her mekâna, her kullanım şekline uygun asansör üretebilme yetkinliğine sahip Elges Asansör, sektörün tüm belgelerine sahip az sayıdaki markadan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hep daha iyisi için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.